Ajax, akıllı, güvenilir ve yıldırım hızlı. Yanlış alarmlara değil, yalnızca gerçek tehlikelere tepki verir. Bir şey olursa, Ajax sizi bir kalp atışında bilgilendirecek ve büyük sıkıntıları önleyecektir.

Mevcut en iyi bileşenleri kullanırken, daha önce mevcut olmayan teknolojiyi işlevsel tasarımla birleştirerek Ajax sıfırdan inşa edilmiştir. Bu ödünsüz yaklaşım, profesyonellere güvenilirliğini kanıtlayan kullanıcı dostu bir güvenlik sistemi oluşturmayı mümkün kılmıştır.

*Dedektörlerle uzun mesafelerde istikrarlı iletişim için know-how radyo teknolojisi

 

Evinizi bir dokunuşla koruyun

Ajax uygulaması güvenlik sisteminizi yönetmesi kolay bir aygıta dönüştürür. Birkaç dokunuşla Ajax’ı kullanın. Eve gitmeden önce aletleri aç. Modern habercilerin bile kıskanması gereken bir protokol olan SwiftAlerts ile anında bildirim alın.

 

Hiçbir davetsiz misafire yer yok

Ajax dedektörleri bir saniyeden daha kısa bir süre içinde izinsiz girişleri tanımlar ve uyarır. Cihazlar, tehdit tespiti için dijital algoritmalar ve çok faktörlü modellerle donatılmıştır ve bunu telafi etmek için yanlış alarm olasılığını göz ardı eder.

 

Yangın, duman ve karbon monoksitlere karşı koruyun

Ajax, yangının ilk işaretlerini hızlı bir şekilde tanır: Yangın dumansız yanarken duman veya keskin bir şekilde artan sıcaklık. Ek olarak, CO dedektörü karbon monoksit seviyeleri hayati tehlike oluşturmadan önce bir alarm gönderir.

 

Suya Karşı Dayanıklılık

Ajax ilk nem belirtisinde bir uyarı gönderir ve su kurur kurmaz onu iptal eder. Detektörler, su hasarını önlemek için zorlu koşullarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır: korozyona dayanıklıdır ve toz ve nem girişine karşı korumalıdır.

 

Cihazları uzaktan yönetin

Ajax ile evler ve ofisler daha akıllı hale geliyor. Klima kontrolünü ve aydınlatmayı ayarlayın, günlük cihazları açın ve akıllı telefonunuza birkaç dokunuşla ön kapağı açın.

 

Evinizi Full HD olarak izleyin

Güvenlik kameralarını Ajax sistemine entegre ederek, evde neler olduğunu doğrudan akıllı telefonunuzda görebilirsiniz. Bir uyarı geldiğinde ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için iki kez kontrol etmek istediğinizde – yalnızca mobil uygulamayı açın.
Ajax pratik olması için yaratıldı. Kurulum bir akıllı telefon, temel araçlar ve minimum zaman gerektirir. Bu, sistemi hem ev sahipleri hem de kiracılar için yararlı kılar, çünkü sistem sizinle birlikte yeni bir eve taşınabilir.

Üç kademeli koruma

Başlangıç ​​Kitleri

StarterKit (başlangıç kitleri), devreye girme tespiti için gerekli ekipmanı içerir: açılış detektörü, hareket detektörü, panik butonlu anahtarlık ve bu sistemi kontrol etmek için merkezi göbek. Davetsiz misafirleri size ve güvenlik şirketinize geçici olarak bir alarm bildirimi göndereceklerini tespit ederler.

Merkez İstasyonları

Merkez, bir tehdit durumunda sizi ve güvenlik şirketinizi bilgilendirmek için sistemdeki tüm cihazları yönetir. ReX radyo sinyal aralığı genişletici, korunan alanın sınırlarını genişletir. Ajax sisteminin büyük üretim tesislerinde, çok katlı ofislerde ve mülklerde entegrasyonuna izin verir.

Açık güvenlik

Dedektörler izinsiz girmeyi tanımlar. Herhangi biri bir çitin üzerinden tırmanıyorsa veya pencerelere bakmaya çalışıyorsa, Ajax dedektörleri alarmı anında yükseltir.
 • Kablosuz bağlantı kullan
 • Hayvanlar, kuşlar, böcekler ve ağaç hareketlerini yoksay
 • Sabotaj girişimlerine tepki göster

Yangın önleme

Yangın dedektörleri, sigaraya ve ani sıcaklık yükselişine derhal tepki vererek sizi ve eşyalarınızı yangınlardan korur. Ayrıca karbon monoksit zehirlenmesini önlerler. Ve güvenlik sisteminin geri kalanından bağımsız olarak çalışabilirler.
 • Kablosuz bağlantı kullan
 • Sirenler ile donatılmış

Taşkın Önleme

Detektör taşkınların önlenmesine yardımcı olur. Boru kırılmasını, çamaşır makinesini ve bulaşık makinesi sızıntılarını tanımlar.
 • Kablosuz bağlantı kullan
 • Kurulum gerekmez

Ajax Kontrolleri

Tuş takımı ve tuş takımı güvenlik modlarını yönetir. Panik butonları, eğer sorun yaşıyorsanız akrabaları ve güvenlik şirketlerini bilgilendirmeye yardımcı oluyor.
 • Kablosuz bağlantı kullan
 • Güvenlik modlarını gösterir

Sirenler

Sirenler davetsiz misafirleri yüksek sesle alarma sokar ve komşuların dikkatini çeker.
 • Kablosuz bağlantı kullan
 • LED ışıkları ile güvenlik modlarını gösterirHosted By Yılmaz Ajans